Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
liste bildirim
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

  Excel Dosyasını Kaydet
2019 TÜRKİYE KUPASI
Organizatör : Türkiye Satranç Federasyonu
Turnuva Direktörü : Fırat YALÇIN (44555733)
Başhakem : IA Hakan ÖZGÜR (6328288)
Başhakem Yardımcısı : FA Mustafa ULUSOY (6306438)
Hakemler : FA Yadigar PERÇİN (6345212); NA Ali ÜREGEN (44565321); NA Ali Fuat AYDIN (44527462); NA Mihriban METE (34528709)
NA Recep KARAÇ (26311658); NA Reha EREVİKLİ (34565507); NA Salih GÜZEL (34568735); NA Seyhan TOĞUŞLU (26345390)
NA Yusuf AKSU (26303922); Ceylan ASLAN (6367232); İbrahim YILMAZ (26367734); Yasemin ENGEL (44508344)
Yer : Antalya-Belek-Granada Otel
Rating-Ø : 1768
Tarih : 27.01.2019 - 03.02.2019
FİNAL SIRALAMA
SIRA UNVAN SOYADI ADI C UKD ELO İL KULÜP YAŞ Rtg PUAN BH. SB BHs Res. Vict
1 IM GÖKERKAN, CEM KAAN 2248 2420 HATAY HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GE 9 75 66,50 829½ 0 8
2 IM KÖKSAL, EGE 2331 2360 ANKARA GENÇ AKADEMİSYENLER EĞİTİM KÜL 9 72½ 62,50 802½ 0 8
3 IM ARAT, UFUK SEZEN 2343 2361 İZMİR BERK TUĞRA ÇALIŞKAN SATRANÇ SP 9 72½ 60,50 816 0 8
4 FM KAMER, KAYRA 2230 2417 İSTANBUL TARSUS ZEKA SATRANÇ KULÜBÜ 78½ 63,75 818½ 0 7
5 FM SEVGİ, VOLKAN 2298 2292 ANKARA ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 75 60,75 799½ 0 6
6 IM YILMAZYERLİ, MERT 2463 2436 İZMİR ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 74 59,75 822½ 0 6
7 CM YÜKSEL, ATİLLA KÖKSAL 2156 2236 ANKARA ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞ 73 58,50 794 0 8
8 KARAOĞLAN, DORUK 2070 2142 İZMİR BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ 2199-2000 68½ 53,25 774½ 0 7
9 EREN, ATABERK 2200 2171 BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 8 76½ 56,25 809½ 0 7
10 FM KILIÇ, EFE MERT 2176 2241 SAKARYA ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 8 73½ 52,25 796 0 7
11 FM ÖZEN, BAHADIR 2246 2349 İSTANBUL TÜRK HAVA YOLLARI (THY) SPOR K 8 72½ 55,50 788½ 0 5
12 CM KORKMAZ, NECMETTİN 2117 2053 BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2199-2000 8 72½ 51,50 777½ 0 7
13 GÜNDÜZ, UMUT ERDEM 2156 2255 İZMİR ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 8 71½ 52,00 812 0 6
14 GÜLBEYAZ, EMİR 2151 2179 MERSİN KARAMAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 2199-2000 8 71 53,25 808½ 0 7
15 CM ERERDEM, GANİ EREN 2159 2137 MERSİN KARAMAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 2199-2000 8 68½ 51,75 776½ 0 5
16 CM DOĞAN, NAZMİ CAN 2231 2244 MERSİN SERTEL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 8 67½ 52,25 751½ 0 7
17 ÖZSAKALLIOĞLU, OKAN 2049 2051 BOLU KÖROĞLU SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DE 2199-2000 8 66 49,25 772½ 0 7
18 PEKTAŞ, YİĞİT 2089 2019 ANTALYA DR. METİN SÜRMELİ SATRANÇ KULÜ 2199-2000 8 66 49,00 773½ 0 8
19 GÜVEN, OĞUZ KAĞAN 2129 2087 AYDIN AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ S 2199-2000 8 66 48,50 760 0 7
20 DEMİRAĞ, BATUHAN 2001 1906 YALOVA ORTACA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ-MU 2199-2000 8 63 47,25 757 0 7
21 SELVİ, KAAN 1910 1854 İZMİR ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR K 1999-1800 8 61½ 44,25 721½ 0 7
22 PERÇİN, ÖNDER 2090 2084 HATAY D.S.İ. SPOR KULÜBÜ-K.MARAŞ 2199-2000 8 60½ 48,00 707 0 8
23 TARLABAŞI, EMİRHAN 2160 2264 İSTANBUL TAŞ DUVAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 77½ 53,00 830 0 6
24 FM ÖZENİR, EKİN BARIŞ 2166 2267 KARAMAN KARAMAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 74½ 50,00 793½ 0 7
25 CM ÖZKAN, ERVİN 2197 2150 BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2199-2000 72 47,25 795½ 0 6
26 ASLAN, DOĞUKAN 1847 1709 İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ 1999-1800 70½ 47,75 721 0 5
27 ŞAHİN, HANDENUR F 2041 1998 KAHRAMANMARAŞ KAHRAMANMARAŞ SATRANÇ SPOR KUL 2199-2000 69½ 47,75 780 0 6
28 KOÇ, İLKAY 2080 2000 BURSA ULUDAĞ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 2199-2000 66½ 43,50 766½ 0 7
29 KOÇAK, CAN 2059 1994 ANTALYA AYDIN SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ S 2199-2000 66½ 43,00 743 0 7
30 KIZILKUŞ, AKIN 2083 2100 ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ 2199-2000 65 44,75 750½ 0 6
31 FM KARADENİZ, ALİ EMRE 2290 2257 İSTANBUL TARSUS ZEKA SATRANÇ KULÜBÜ 59½ 45,00 726 0 5
32 SAYIN, ATAKAN 1951 1921 BURSA ESKİŞEHİR TAŞCI SATRANÇ SPOR K 1999-1800 58½ 38,75 704½ 0 7
33 FM KİREMİTCİYAN, ARİ 2146 2253 İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KUL 7 79 53,25 790½ 0 5
34 FM OLÇUM, AHMET 2268 2320 BİTLİS TATVAN SATRANÇ EĞİTİMİ SPOR KU 7 73½ 47,50 792½ 0 6
35 BÜKE, FURKAN 2042 2044 BURSA KÖROĞLU SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DE 2199-2000 7 71½ 45,00 783½ 0 6
36 MAKARACI, TUNAHAN 2006 1915 İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ 2199-2000 7 71 44,25 771½ 0 6
37 YENİL, MÜCAHİT 1805 1714 KARAMAN KARAMAN MASTERLER SPOR KULÜBÜ 1999-1800 7 70 44,50 733½ 0 7
38 CM ERDOĞAN, ANIL BERK 2104 2090 BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2199-2000 7 70 44,00 768 0 5
39 FM YEKE, SERKAN 2162 2117 MERSİN TOYOTA PLAZA BORANLAR-MERSİN E 2199-2000 7 69½ 44,50 751½ 0 6
40 ÖZSAKALLIOĞLU, AKIN 2015 1957 BOLU KÖROĞLU SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DE 2199-2000 7 67 43,00 759 0 5
41 DEĞİRMENCİ, YAĞIZ 1977 1872 İZMİR BİREYSEL 1999-1800 7 67 40,75 763 0 5
42 METİN, MEHMET 2254 2197 EDİRNE ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 7 66 44,25 724½ 0 5
43 KILIÇ, GÖKTÜRK KAĞAN 1990 2000 SAKARYA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2199-2000 7 65½ 39,00 734 0 7
44 DENİZ, MEDENİ 2020 1933 ADANA ÇORUM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SP 2199-2000 7 65 39,50 743 0 6
45 BAYLAV, CAN 2077 2108 KOCAELİ VARYANT(YÖNTEM) GENÇLİK SATRAN 2199-2000 7 64½ 42,25 738½ 0 5
46 AYDIN, İSMAİL 2019 1950 ANTALYA SAĞLIK SPOR KULÜBÜ 2199-2000 7 64 43,00 743½ 0 6
47 YAYLALI, ADNAN DOĞAN 1986 1927 ANTALYA OLBİA SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ 1999-1800 7 63½ 41,00 715 0 7
48 KIRALI, MEHMET 2004 1890 KOCAELİ DERİNCE TURGUT REİS İLKÖĞRETİM 2199-2000 7 63½ 40,00 742 0 7
49 ERDAL, EMRE 1734 1615 ANKARA YÜKSELİŞ GENÇLİK YÜCEL US SPOR 1799-1600 7 63½ 39,25 745½ 0 6
50 GALLEVCİ, YAĞIZ 1891 2034 BURSA BURHANİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 2199-2000 7 63 40,75 733 0 6
51 ZEKERİYAOĞLU, ERSEN 1902 1759 MANİSA MANİSA SATRANÇ İHTİSAS SPOR KU 1999-1800 7 63 39,50 717 0 7
52 AKBAŞ, UMUT ATA 1966 1939 SAMSUN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SAMSUN 1999-1800 7 62½ 39,75 696½ 0 5
53 ÖZTEKİN, KEREM CAN 1969 1940 KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 1999-1800 7 62 38,00 693½ 0 7
54 EKE, SALİH 1898 1801 İZMİR GENÇ EFE İZCİLİK GENÇLİK EĞİTİ 1999-1800 7 61½ 38,00 719 0 6
55 DEMİRBAŞ, EMRE 1928 1823 İSTANBUL PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DER 1999-1800 7 61 38,00 721½ 0 6
56 IŞIK, KADRİ 1909 1820 BATMAN SADER SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-GAZİ 1999-1800 7 61 37,75 724½ 0 6
57 AYSOY, VEYSİ 1992 1933 BİTLİS MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ S50 1999-1800 7 60½ 40,50 728 0 7
58 BİLGİN, MURAT EVRENSEL 2009 1898 BALIKESİR BÜYÜK USTALAR SATRANÇ SPOR KUL 2199-2000 7 60 38,50 722½ 0 5
59 UYSAL, İLYAS 1863 1718 AKSARAY AFYONKARAHİSAR DEHA GENÇLİK V 1999-1800 7 59½ 35,50 700½ 0 6
60 AYDIN, HAKAN ARDA 1923 1915 BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1999-1800 7 59 38,75 708 0 5
61 ÖZVEREN, ALİ BÜLENT 1991 1906 İSTANBUL DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİ S50 1999-1800 7 58½ 36,50 726 0 5
62 ÖZATA, DORUK 1774 1778 ANKARA ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 1799-1600 7 57½ 31,75 669 0 6
63 SUZAN, UFUK 1912 1831 MUĞLA ORTACA GENÇLİK HİZMETLERİ VE S 1999-1800 7 55 33,50 666 0 7
64 ATAŞ, YUNUS 1990 1872 İSTANBUL BİTLİS SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DER 1999-1800 7 53 35,75 704½ 0 6
65 AYTEKİN, MURAT EREN 2130 2163 GİRESUN BULANCAK İHSANİYE GENÇLİK VE S 2199-2000 74½ 44,25 770½ 0 5
66 YÜCESOY, ATIL 1769 1685 MARDİN MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ 1799-1600 70½ 38,25 735½ 0 6
67 BENK, TOLGA TUGAY 1932 1863 MERSİN SAMANDAĞ ALTIN PİYON SPOR KULÜ 1999-1800 68 39,50 728 0 5
68 WCM SADE, DEFNE F 1740 1952 İSTANBUL DENİZ SU AQUAMATCH SATRANÇ GEN 1999-1800 66½ 38,75 720 0 4
69 ÖZTÜRK, OĞUZHAN 1644 1528 ANKARA BİREYSEL 1799-1600 66½ 36,75 688½ 0 6
70 BÜKER, MUHİTTİN 2063 1978 KARAMAN DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİ S50 2199-2000 66 39,50 746 0 5
71 ÇAĞLAR, AHMET ATA 2027 2093 İSTANBUL DARÜŞŞAFAKA SPOR KULÜBÜ 2199-2000 64½ 40,00 749½ 0 4
72 KUL, ÖZDEMİR EFE 2110 1998 KARS GENÇ AKADEMİSYENLER EĞİTİM KÜL 2199-2000 64½ 36,50 712 0 5
73 BAYIK, HASAN 1918 1825 DİYARBAKIR BİTLİS SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DER 1999-1800 64 38,50 717½ 0 5
74 GAZİOĞLU, HALİT 1994 1909 GAZİANTEP SADER SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-GAZİ 1999-1800 64 35,25 711 0 5
75 ÇAM, VEDAT 1911 1882 BİTLİS MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ 1999-1800 63½ 37,00 720 0 6
76 PEKER, SERDAR 1915 1830 TRABZON TRABZON FEDA SATRANÇ DERNEĞİ 1999-1800 63½ 36,25 688½ 0 6
77 ÖZKURT, KUTAY 1731 1586 BURSA BURSA NİDA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 1799-1600 62½ 35,75 729 0 5
78 KOÇYİĞİT, BUSE NAZ F 1943 2043 ANTALYA OLBİA SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ 2199-2000 61½ 35,50 726 0 5
79 WFM HEREKLİOĞLU, SUDE F 1892 1951 İSTANBUL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ S 1999-1800 61½ 33,75 714 0 6
80 ELDEMİR, GÖKSU 1957 1876 BURDUR BURDURSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1999-1800 61 35,50 718½ 0 4
81 TOLON, ADMAN DEVRAN 1715 1761 KKTC BİREYSEL 1799-1600 60½ 34,75 694 0 5
82 DEMİR, HİLMİ MUSTAFA 1889 1809 VAN OLBİA SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ 1999-1800 59½ 35,25 674½ 0 4
83 HATİPLİ, MEHMET 1986 1888 BALIKESİR BURHANİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 1999-1800 59 35,75 694½ 0 4
84 YELLİGEDİK, MURAT 2126 2055 ANTALYA DR. METİN SÜRMELİ SATRANÇ KULÜ 2199-2000 58½ 34,75 703½ 0 5
85 ALAGÖZ, MAHMUT 1685 1707 ŞANLIURFA BİREYSEL 1799-1600 58½ 31,75 698 0 5
86 ATİK, MUHAMMED İHSAN 1643 1464 ANTALYA ASPENGOS - ASPENDOS SATRANÇ GO 1799-1600 58 36,50 651½ 0 5
87 İYİOL, MEHMET 1955 1892 BURSA BURSA DENEYİM SATRANÇ SPOR KUL 1999-1800 57½ 34,50 678 0 5
88 GÖNÜLLÜ, MUHAMMED SİNAN 1938 1815 İSTANBUL DÜZCESPOR 1999-1800 56½ 34,00 668½ 0 4
89 DEMİR, ZEKİ 1909 1805 ANTALYA ANTALYA BEYAZ KALE SATRANÇ SPO 1999-1800 56½ 32,00 689 0 5
90 ÇALIŞKAN, SEHA 1829 1917 EDİRNE BİREYSEL 1999-1800 55 33,50 692½ 0 4
91 DAĞHAN, DEVRAN 2059 2020 MERSİN TATVAN SATRANÇ EĞİTİMİ SPOR KU 2199-2000 55 33,50 543 0 6
92 BULUT, MUHAMMED 1811 1731 BİTLİS BİTLİS SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DER 1999-1800 52 32,25 611 0 4
93 ŞAHİN, ONUR 1611 1495 SAMSUN ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KU 1799-1600 51½ 29,75 674½ 0 5
94 FM AYDINÇELEBİ, KAĞAN 2094 2206 GAZİANTEP MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 6 71 38,50 745 0 5
95 AYDOĞDU, ÇAĞATAY 1819 1727 İSTANBUL MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ 1999-1800 6 69 36,50 709 0 5
96 ÇAMDERELİ, GÜNDÜZ 1816 1724 BURSA ULUDAĞ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 1999-1800 6 68½ 37,25 726 0 4
97 FM IŞIK, ALPARSLAN 2238 2244 İZMİR BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ 6 67½ 38,75 688½ 0 5
98 ÇELİK, CEM AKIN 1809 1637 MALATYA BİREYSEL 1999-1800 6 65 33,00 664½ 0 6
99 YÜKSEL, DAVUT CAN 1912 1836 SAMSUN GENÇ EFE İZCİLİK GENÇLİK EĞİTİ 1999-1800 6 65 31,50 719½ 0 5
100 DEMİRÇİN, KASIM 1998 1878 MUŞ BİREYSEL 1999-1800 6 64 34,50 750½ 0 6
101 ÖZCAN, KADİR KUTAY 1852 1794 ANKARA MERCAN SATRANÇ EĞİTİM KÜLTÜR S 1999-1800 6 63½ 34,25 715 0 4
102 ŞAHİN, FEHİM 1554 1555 SİİRT SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 6 63 37,00 702 0 5
103 KILIÇ, CİHAN 1942 1886 SİİRT CEDİD SPOR KULÜBÜ 1999-1800 6 63 32,25 717 0 5
104 ERTEKİN, RAMAZAN 1832 1738 DENİZLİ DR. METİN SÜRMELİ SATRANÇ KULÜ 1999-1800 6 63 32,00 697 0 5
105 ALBAYRAK, ABDURRAHMAN KEREM 2015 1949 ANKARA ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTA 2199-2000 6 62½ 34,00 706 0 6
106 ASLANHAN, HALİS 1824 1779 BİTLİS MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ 1999-1800 6 62½ 31,25 686½ 0 5
107 BALTACI, İSMAİL TARIK 2048 2014 YALOVA YALOVA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 2199-2000 6 62 33,00 700 0 5
108 ÇAKMAK, SARVEN 1803 1780 İSTANBUL ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTA 1999-1800 6 62 31,25 684 0 5
109 GÖZÜBÜYÜKOĞLU, SELAMİ 1891 1821 ARTVİN ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ SPOR KU S50 1999-1800 6 62 29,50 710 0 5
110 WCM TEMEL, BURCU MELİS F 1868 1796 MERSİN SERTEL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1999-1800 6 62 29,50 706 0 5
111 SAKALLI, MUSTAFA 2062 1955 KKTC BİREYSEL 2199-2000 6 61½ 32,25 694½ 0 5
112 ÜREGEN, RAFET 1781 1633 ANTALYA CEDİD SPOR KULÜBÜ 1799-1600 6 61½ 29,75 665½ 0 5
113 DOĞDU, MEHMET 2027 1940 KONYA KONYA ERKİN SPOR KULUBÜ VE DER 2199-2000 6 60 33,50 711 0 5
114 OKUŞ, MELİH 2138 2073 ESKİŞEHİR YALOVA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 2199-2000 6 60 32,00 690 0 6
115 ARABOĞA, NİZAMETTİN 1752 1670 BİTLİS BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 1799-1600 6 60 31,00 684½ 0 6
116 NAZLI, SERTAN 1886 1811 UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S 1999-1800 6 60 28,00 670 0 6
117 VURŞAN, EMRE CAN 1782 1678 ÇANAKKALE ÇANAKKALE DORUK SPOR KULÜBÜ DE 1799-1600 6 60 28,00 667 0 6
118 BAŞARAN, ALP 1829 1723 İSTANBUL ÇANAKKALE DORUK SPOR KULÜBÜ DE 1999-1800 6 60 27,50 692 0 6
119 OCAKAÇAN, DENİZ 1762 1679 İSTANBUL BİREYSEL 1799-1600 6 60 27,00 642 0 6
120 EKİNCİ, BERKAY 1801 1688 İSTANBUL ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTA 1999-1800 6 59½ 30,25 688 0 4
121 CANBULAN, ARDA 1967 1884 YALOVA YALOVA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 1999-1800 6 59 30,75 688 0 5
122 İNCE, TAYLAN RÜZGAR 1737 1544 ADANA BİREYSEL 1799-1600 6 58 31,25 701 0 5
123 CM ÇİLEK, BORA 2020 1907 İZMİR APAYDIN SATRANÇ VE SPOR KULÜBÜ 2199-2000 6 57½ 32,50 698½ 0 4
124 ÖZSAYIN, ELİF F 1681 1613 ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ 1799-1600 6 57 28,00 675 0 5
125 ELALMIŞ, HÜSAMETTİN 1822 1754 ANKARA ORMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 1999-1800 6 56½ 28,00 658½ 0 5
126 SALTIK, SÜLEYMAN 1727 1560 KIRIKKALE EGO SPOR KULÜBÜ 1799-1600 6 55½ 30,00 674 0 5
127 SABAHİ, CEM 1785 1642 ADANA HAMLE SATRANÇ KULÜBÜ-ADANA 1799-1600 6 55½ 29,75 651½ 0 5
128 BAŞPINAR, MEHMET 1790 1558 KARAMAN ERDEM KÜLTÜR EĞİTİM SOSYAL DAY 1799-1600 6 55 27,75 654 0 5
129 MERMER, YUNUS 1737 1585 MUĞLA ORTACA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ-MU 1799-1600 6 54 29,75 639 0 4
130 ERDAL, KEREM 1695 1509 ANKARA YÜKSELİŞ GENÇLİK YÜCEL US SPOR 1799-1600 6 53½ 27,00 654½ 0 5
131 BEK, EMİR 1944 1844 TOKAT GÜLBAHÇESİ EĞİTİM KULÜBÜ 1999-1800 6 52 29,00 640½ 0 6
132 DORUM, DOĞA CAN 1701 1595 İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KUL 1799-1600 6 52 23,50 667½ 0 6
133 DİNÇ, MELİH 1807 1729 BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜB 1999-1800 6 51 26,75 659 0 5
134 YANIKOĞLU, ÖMER 1777 1664 GİRESUN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-GİRESUN 1799-1600 6 51 26,00 652½ 0 6
135 CANER, RESUL 1950 1884 KAYSERİ SEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DE 1999-1800 67 33,00 590½ 0 4
136 KİRAZ, YİĞİT 1809 1673 ISPARTA ÖNAY SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 1999-1800 65½ 30,50 702 0 5
137 GÜNGÖR, CİHAN AKİF 1740 1588 ORDU ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1799-1600 63½ 30,50 716½ 0 5
138 YASİN, HÜR 2047 2004 İSTANBUL BERK TUĞRA ÇALIŞKAN SATRANÇ SP S50 2199-2000 63 32,25 716 0 5
139 DEMİRTAŞ, HAFİZE F 1867 1929 BURDUR BURDURSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1999-1800 63 30,50 719½ 0 5
140 BAYLAV, BARTU 1886 1784 KOCAELİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 1999-1800 63 30,25 674 0 5
141 ŞAR, CAN 1864 1812 İSTANBUL BİREYSEL 1999-1800 61 29,75 710½ 0 3
142 ARSLANARGUN, ZANA 1790 1773 VAN BİREYSEL 1799-1600 58½ 27,25 651 0 4
143 HASANOĞLU, HAKAN 1764 1646 ADANA GÜLBAHÇESİ EĞİTİM KULÜBÜ 1799-1600 58½ 26,75 689 0 5
144 AŞIKOĞLU, ENGİN CAN 1726 1502 KASTAMONU KÖY HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ-KAS 1799-1600 58 28,25 671 0 4
145 YALÇINDAĞ, HAKAN 1726 1417 UŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ S 1799-1600 58 24,50 669 0 5
146 DEMİR, BİLAL 1966 2094 BURDUR BURDURSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2199-2000 57½ 30,50 682 0 3
147 USLUOĞLU, SERVET 1879 1783 MARDİN MARDİN KALE GENÇLİK VE SPOR SA 1999-1800 57½ 26,75 638½ 0 5
148 ACAR, ÖZGÜR 1662 1798 İSTANBUL GERÇEK SPOR KULÜBÜ-SAMSUN 1799-1600 57 26,50 663½ 0 5
149 ESTİ, KÜBRA SELENAY F 1757 1662 KARAMAN KARAMAN MASTERLER SPOR KULÜBÜ 1799-1600 57 25,75 691½ 0 4
150 PULAT, GÜLCE F 1639 1554 ANKARA HAVELSAN SPOR KULÜBÜ-ANKARA 1799-1600 57 25,50 654 0 4
151 ATAER, ARDA BURAK 1679 1628 BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1799-1600 57 25,25 650 0 4
152 KURT, EMRE 1779 1677 İZMİR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GE 1799-1600 56 24,00 675 0 4
153 AVAN, OLCAY 1732 1617 NİĞDE BİREYSEL 1799-1600 55½ 25,75 689 0 4
154 ATAŞ, REMZİ 1568 1477 MERSİN MODERN SATRANÇ SPOR KULÜBÜ S50 55½ 25,50 644½ 0 4
155 LOKMAN, HİLMİ MERİH 1646 1597 BURSA BİREYSEL 1799-1600 55½ 24,75 598 0 5
156 KERVANCIOĞLU, TALU 1615 1535 GAZİANTEP ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE S 1799-1600 52 24,25 651 0 4
157 KAPLAN, CEM AZAD 1672 1602 TUNCELİ TUNCELİ HALK EĞİTİM VE SPOR KU 1799-1600 51½ 23,75 620 0 5
158 DALGAR, SUDENAZ F 1634 1461 ANTALYA ÇALLI SPOR KULÜBÜ 1799-1600 51½ 23,75 618 0 5
159 DİNLER, ORAL 1669 1688 SİNOP SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜ 1799-1600 51½ 21,75 609 0 5
160 TOPBAŞ, İLTER 1412 1196 AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR TEKNİK VE ENDÜS 50½ 24,75 627½ 0 5
161 ARSLAN, TAYFUN 1609 1398 KIRŞEHİR ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DE 1799-1600 50 23,50 644 0 4
162 YAZICIOĞULLARI, ALİ EMRE 1771 1675 İSTANBUL BİREYSEL 1799-1600 49½ 23,50 643 0 3
163 DEVA, ATİLLA 1679 1621 KKTC DUMLUPINAR TÜRK SPOR 1799-1600 48½ 22,75 613½ 0 4
164 SAYGILI, ADNAN MESİH 1527 1594 İSTANBUL BİREYSEL 47½ 23,75 613 0 5
165 ONUR, CEM 1875 1885 İSTANBUL BİREYSEL 1999-1800 46½ 22,25 637½ 0 5
166 AYDOĞDU, SELCAN AYBERK 1725 1631 BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1799-1600 5 67½ 29,25 719½ 0 4
167 KARAKURT, FAHRİ 1987 1914 EDİRNE MASAL DİYARI GENÇLİK VE SPOR K 1999-1800 5 66 30,25 636½ 0 3
168 WFM GÜNDOĞAN, SİNEM ÇAĞLA F 1912 1860 MANİSA SALİHLİ SARDES SATRANÇ KULÜBÜ 1999-1800 5 64½ 28,00 729 0 4
169 ÖZCAN, BERK 1832 1709 KASTAMONU KÖY HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ-KAS 1999-1800 5 63½ 30,00 685½ 0 2
170 ASLAN, ONAT UĞUR 1953 1812 MUĞLA DALAMAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ-M 1999-1800 5 63 26,00 682 0 3
171 TAHAOĞLU, ERKİN 1758 1714 SİNOP SAĞLIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-SİN 1799-1600 5 62½ 27,75 655 0 4
172 EREN, ALPER 1955 1919 DENİZLİ PAMUKKALE YÖNETİMİ BİLİŞİM SİS 1999-1800 5 62½ 27,25 625 0 4
173 HATIRLI, UĞUR CAN 1817 1713 ANTALYA ÇORUM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SP 1999-1800 5 60½ 25,75 688 0 4
174 ÖNEM, CEM 1925 1840 EDİRNE EDİRNE SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ S50 1999-1800 5 59½ 25,00 678½ 0 5
175 KAYA, MEHMET RONİ 1606 1632 BİTLİS BİTLİS ANADOLU GENÇLİK VE SPOR 1799-1600 5 59½ 25,00 650 0 3
176 KISADERE, KUTAY 1884 1809 ANKARA EGO SPOR KULÜBÜ 1999-1800 5 59½ 24,75 676½ 0 3
177 BOĞAAKÇA, MEHMET 1714 1671 ŞANLIURFA BİREYSEL 1799-1600 5 59 21,50 638 0 4
178 YİĞİT, AHMET YASİR 2091 2032 KAYSERİ SEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DE 2199-2000 5 58½ 25,50 662 0 3
179 ÇAĞLAR, MEHMET HALİL 1770 1666 BİTLİS BİREYSEL 1799-1600 5 57½ 25,50 689½ 0 5
180 LALE, ÖMER FARUK 1882 1829 KONYA KONYA ERKİN SPOR KULUBÜ VE DER 1999-1800 5 57½ 24,75 659 0 3
181 YILMAZ, CUMHUR 1756 1676 BARTIN ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KU 1799-1600 5 57½ 24,25 678 0 4
182 ATAY, SERGEN 1865 1769 MANİSA KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 1999-1800 5 57 24,00 594½ 0 4
183 KAVUKCU, MUSTAFA 1798 1729 DENİZLİ PAMUKKALE YÖNETİMİ BİLİŞİM SİS 1799-1600 5 57 23,75 569 0 4
184 TÜRKKAN, ECE F 1617 1531 KARAMAN KARAMAN YUNUS EMRE ORTAOKULU S 1799-1600 5 56½ 27,50 667½ 0 3
185 KAZIK, OĞUZ KAĞAN 1860 1771 ANTALYA 07 DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜB 1999-1800 5 56½ 22,50 653 0 5
186 EROL, HARUN ESER 1661 1464 ANTALYA ANTALYA DENİZ GENÇLİK VE SPOR 1799-1600 5 56 23,75 658 0 3
187 CEYLAN, SEZER 1810 1689 KONYA KONYA ERKİN SPOR KULUBÜ VE DER 1999-1800 5 56 23,00 681 0 5
188 FAZLA, ÖNDER ZAFER 1736 1649 ORDU AZDUR SPOR SANAT VE KÜLTÜR KUL 1799-1600 5 55½ 19,25 654½ 0 4
189 TURAN, SEYİTHAN 1852 1746 KARS DERİNCE TURGUT REİS İLKÖĞRETİM 1999-1800 5 55 23,50 662 0 5
190 EROĞLU, BERKE 1664 1442 BURDUR BURDUR TOKİ YAHYA KEMAL BEYATL 1799-1600 5 55 22,50 646½ 0 4
191 USTAOĞLU, BARAN 1639 1194 RİZE ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE SPOR KÜ 1799-1600 5 55 16,00 618 0 5
192 YILDIRIM, KEMAL   1669 KKTC BİREYSEL 1799-1600 5 54½ 22,00 631½ 0 4
193 ACAR, KAAN 1707 1548 ANTALYA BİREYSEL 1799-1600 5 53 25,00 656½ 0 2
194 ODABAŞI, NAİL 1622 1525 İSTANBUL BİREYSEL S50 1799-1600 5 52½ 19,00 631½ 0 5
195 PAŞA, AHMET 1449 1543 ANKARA BİREYSEL 5 52 22,75 642 0 3
196 AKIN, BORA ZÜBEYR 1705 1436 BARTIN BARTIN ATA SU SPORLARI GENÇLİK 1799-1600 5 52 21,00 627½ 0 4
197 BAYRAM, İREM İNCİ F 1641 1525 İZMİR KARAMAN MASTERLER SPOR KULÜBÜ 1799-1600 5 52 20,25 618 0 3
198 SAZLIK, MÜCAHİT 1642 1527 MALATYA BİREYSEL 1799-1600 5 52 20,00 628½ 0 5
199 ÖZCAN, MELİH 1555   TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 5 51 20,00 632 0 5
200 SAĞLAMER, AYŞEN F 1619 1499 KKTC DR. METİN SÜRMELİ SATRANÇ KULÜ 1799-1600 5 51 17,75 598½ 0 4
201 YUSUFOĞLU, FERİT 1683 1615 MARDİN NUSAYBİN SATRANÇ KULÜBÜ DERNEĞ 1799-1600 5 50 20,50 647 0 5
202 NAS, MUHAMMET AKİF BAHADDİN 1670 1660 SİNOP SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜ 1799-1600 5 50 20,50 645 0 5
203 KESKEÇ, YASER 1536 1463 MUŞ MUŞ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 5 50 18,00 587 0 5
204 TEMEL, MUSTAFA 1739 1621 KARAMAN ERDEM KÜLTÜR EĞİTİM SOSYAL DAY 1799-1600 5 48½ 19,00 634½ 0 5
205 DURUÇAY, UYGAR 1623 1410 İSTANBUL UPS SPOR VE KÜLTÜR KULÜBÜ DERN 1799-1600 5 47½ 17,25 604 0 4
206 KAVALCI, EMİN 1611 1495 ANKARA POLATLI BELEDİYESİ AMATÖR SPOR 1799-1600 5 46½ 16,00 613 0 5
207 YİĞİTER, FATİH 1719 1619 KAHRAMANMARAŞ EDELER GÖRME ENGELLİLER SPOR K 1799-1600 5 43 16,50 594½ 0 5
208 HATİPOĞLU, METİN 1801 1680 KOCAELİ GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SPOR S50 1999-1800 62½ 25,50 661½ 0 3
209 ULUPINAR, FURKAN 1763 1578 İZMİR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GE 1799-1600 61 22,75 655½ 0 4
210 ERKAM, HAKAN OĞUZCAN 1640 1483 ANKARA BİREYSEL 1799-1600 59 23,50 607½ 0 3
211 ARABOĞA, MESUT 1782 1697 BİTLİS BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 1799-1600 58 19,25 631 0 4
212 DEMİREL, YUSUF ZİYA 1739 1711 BİTLİS TATVAN SATRANÇ EĞİTİMİ SPOR KU 1799-1600 57 22,25 634 0 2
213 ERİM, ENGİN 1712 1615 İSTANBUL ÖZEL DENİZATI İ.Ö.O. SPOR KULÜ 1799-1600 57 22,00 644½ 0 3
214 ERSOY, EMRE 1679 1591 İSTANBUL BİREYSEL 1799-1600 56½ 23,25 647 0 4
215 GÖNEN, MUTLU 1770 1634 BALIKESİR BURHANİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 1799-1600 56½ 21,75 653½ 0 3
216 GÖK, MUHSİN 1666 1730 MUŞ İL ÖZEL İDARESİ MURAT SPOR KUL 1799-1600 56½ 19,00 643½ 0 4
217 HANCI, İLKER 1636 1615 SİNOP SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜ 1799-1600 56 20,25 649½ 0 4
218 ONBAŞI, İREM F 1605 1439 BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1799-1600 55 23,25 651 0 2
219 PAZARCIOĞLU, İLKER 1621 1511 NEVŞEHİR ALTINYILDIZ GENÇLİK VE SPOR KU 1799-1600 55 21,25 643 0 4
220 KALINOĞLU, YAĞIZ 1529 1253 İZMİR BİREYSEL 55 18,25 611½ 0 4
221 YAVİÇ, ADNAN 1706 1653 VAN BİREYSEL S50 1799-1600 54 17,50 641½ 0 4
222 YARDIM, AHMET 1571 1445 BİTLİS BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 53½ 22,75 626 0 3
223 ÖZDEMİR, METİN 1702   MUŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-MUŞ 1799-1600 52½ 20,50 636 0 4
224 YILDIZ, EYÜP ENSAR 1676 1612 KIRŞEHİR ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DE 1799-1600 52½ 16,50 597½ 0 4
225 KONEZ, SERKAN 1653 1513 BURSA PİYON SATRANÇ İHTİSAS SPOR KUL 1799-1600 52 19,25 613 0 4
226 KALENDER, MURAT EMRE 1552 1612 İSTANBUL BİREYSEL 1799-1600 52 18,50 606 0 3
227 ŞAVLİ, SEDRETTİN 1573 1425 MUŞ MUŞ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞ S50 52 18,25 611½ 0 3
228 TURAN, FATİH 1612 1251 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜ 1799-1600 51½ 17,25 565½ 0 4
229 YILMAZ, MEHMET BERAT 1624 1374 AKSARAY AKSARAY SATRANÇ VE SPOR AKADEM 1799-1600 51½ 15,75 596½ 0 4
230 KIZILKUŞ, TANJU 1660 1585 ANKARA AMATÖR SPORCULAR VE SPOR ADAML S50 1799-1600 51 15,25 639½ 0 4
231 KOCA, ÇİSEM F 1608 1416 İSTANBUL BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ 1799-1600 50½ 18,75 622½ 0 3
232 HACIYUSUFOĞLU, ÇAĞRI     ANKARA BİREYSEL 49½ 19,75 614 0 4
233 YAKAR, AZAT 1572 1362 ANTALYA BİREYSEL 49 19,00 627 0 3
234 ŞENER, BERKE 1450 1308 MERSİN BİREYSEL 49 18,50 613 0 4
235 ARI, AHMET 1689 1611 NİĞDE NİĞDE SATRANÇ KULÜBÜ 1799-1600 48½ 17,25 601 0 4
236 TEMEL, NURCAN F 1286 1319 MARDİN NUSAYBİN SATRANÇ KULÜBÜ DERNEĞ 46½ 15,75 600½ 0 4
237 ATABEY, KORAY İBRAHİM 1622 1482 MUŞ MUŞ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 1799-1600 46½ 12,75 575 0 4
238 NAY, ALİ DOĞAN 1384 1198 KKTC BİREYSEL 45 17,00 589½ 0 3
239 ÖZ, DİNDAR 1616 1644 İZMİR BİREYSEL 1799-1600 4 59½ 19,25 622½ 0 3
240 ÇOBAN, HASAN 1538 1394 KIRŞEHİR ATAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DE 4 57½ 17,50 608 0 4
241 KIRAY, TUNÇER EFE 1649 1556 İSTANBUL KARAMAN ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 1799-1600 4 57 21,75 658 0 3
242 KARAKAYA, MEHMET 1640 1494 BURDUR SERENLER SATRANÇ EĞİTİM KULÜBÜ 1799-1600 4 57 18,00 452 0 2
243 ÇATAK, AYHAN 1498 1347 BURSA BİREYSEL 4 54½ 17,50 602½ 0 4
244 SARIOĞLU, BURAK 1539 1295 ANTALYA ANTALYA BEYAZ KALE SATRANÇ SPO 4 53½ 18,25 627½ 0 3
245 İLBAY, HAKKI 1553 1438 BALIKESİR BURHANİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ 4 52½ 17,50 611½ 0 2
246 SARI, ENGİN 1595 1480 ANKARA ANKARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜB 4 52 20,00 617½ 0 4
247 DOĞAN, UĞUR 1735 1670 ELAZIĞ ELAZIĞ SATRANÇ GENÇLİK SPOR KU 1799-1600 4 52 16,50 636 0 2
248 KIYAĞAN, ERHAN 1594 1714 BİTLİS MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ 1799-1600 4 51 17,75 590½ 0 2
249 AYDIN, ATABERK 1510 1389 BURSA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 50½ 17,25 599 0 3
250 KAHRAMAN, YUSUF 1626 1484 BİTLİS BİREYSEL 1799-1600 4 50½ 16,50 598 0 2
251 İLÇİN, MURAT VEYSİ 1794 1653 SİİRT SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 1799-1600 4 50 16,00 623 0 2
252 GÜR, GÜRBÜZ 1445 1220 DENİZLİ DÇM-PAMUKKALE ÜNİVERSİTELİ SAT 4 50 16,00 609½ 0 4
253 EVİN, ABDULKERİM 1500 1364 BİTLİS BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ S50 4 49 14,75 584 0 2
254 DURAK, BEHZAT 1521 1570 BİTLİS BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 4 49 13,50 587 0 4
255 OREL, YUSUF 1486 1308 UŞAK ALKA ALTIN KANATLAR SPOR KULÜB S50 4 48½ 16,25 582 0 3
256 TÜRKMEN, MUSA 1558 1393 ÇORUM ÇORUM MAVİ AY GENÇLİK VE SPOR S50 4 48½ 14,50 532½ 0 3
257 NARDEMİR, İSMAİL BERAT 1621 1535 ERZURUM D.S.İ. SPOR KULÜBÜ-ERZURUM S50 1799-1600 4 48½ 13,50 591½ 0 4
258 ÇAPAN, FERMAN 1719 1713 MARDİN MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ 1799-1600 4 45½ 16,00 597 0 2
259 KÖROĞLU, ENES 1442   GİRESUN YAVUZ KOLEJİ SPOR KULÜBÜ-GİRES 4 45½ 14,00 585 0 3
260 İLEK, KADİR BERTAN 1376 1293 KAYSERİ BİREYSEL 4 44½ 12,50 526 0 4
261 BİLGİN, KAAN BORA 1425 1277 SAKARYA SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPO 4 43½ 13,50 571 0 4
262 NAY, BERK 1180 1042 KKTC BİREYSEL 4 42½ 10,50 555 0 4
263 UZUNOĞLU, ÜMİT     ÇANKIRI BİREYSEL S50 4 42 13,00 518 0 3
264 ESER, SEDAT 1452 1355 BURSA BİREYSEL 4 41½ 13,00 564 0 3
265 DEVECİ, HALİT 1616 1621 ANKARA GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ K 1799-1600 61 22,50 611 0 2
266 BULUT, NAZIM 1566 1496 BİTLİS BİTLİS SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DER S50 60½ 20,75 645 0 2
267 ATEŞ, ŞERAFETTİN ULAŞ 1507   BURDUR BURDUR GAZİ SPOR KULÜBÜ 52½ 14,75 574½ 0 3
268 ATAYMAN, EVREN 1820